"Qarabağ" "Linfild"ə qarşı - Avroliqada pley-off mərhələsinə yekun vurulur

12:25 29-08-2019 70

Bu gün UEFA Avropa Liqasında pley-off mərhələsi başa çatacaq. 

Unikal.org  xəbər verir ki, cavab oyunlarının yekununda qrup mərhələsinə vəsiqə qazanan son 21 komandanın adı müəyyənləşəcək. 

Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi "Qarabağ" Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionunda Şimali İrlandiya "Linfild"ini qəbul edəcək. Oyun saat 20:00-da başlayacaq. Ötən həftə Belfastda reallaşan ilk qarşılaşmada meydan sahibləri 3:2 hesabı ilə qalib gəlib.

20:00. "Qarabağ" (Azərbaycan) - "Linfild" (Şotlandiya)

İlk oyun - 2:3

20:45. "Riqa" (Latviya) - "Kopenhagen" (Danimarka)

İlk oyun - 1:3

21:00. AİK (İsveç) - "Seltik" (Şotlandiya)

İlk oyun - 0:2

21:00. “Apollon” (Kipr) - PSV (Hollandiya)

İlk oyun - 0:3

21:00. BATE (Belarus) - "Astana" (Qazaxıstan)

İlk oyun - 0:3

21:00. “Bney Yehuda” (İsrail) - “Malmö” (İsveç)

İlk oyun - 0:3

21:00. "Mölde" (Norveç) - "Partizan" (Serbiya)

İlk oyun - 1:2

21:00. PAOK (Yunanıstan) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)

İlk oyun - 0:1

21:00. “Zarya” (Luqansk, Ukrayna) - “Espanyol” (İspaniya)

İlk oyun - 1:3

21:15. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Braqa" (Portuqaliya)

İlk oyun - 0:1

21:30. “Hapoel Beer-Şeva” (İsrail) - “Feyenoord” (Hollandiya)

İlk oyun - 0:3

 

21:30. “Antverpen” (Belçika) - AZ (Alkmaar, Hollandiya)

İlk oyun - 1:1

21:30. "Trabzonspor" (Türkiyə) - AEK (Afina, Yunanıstan)

İlk oyun - 3:1

22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Ararat" (Ermənistan)

İlk oyun - 1:2

 

22:00. "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Suduva" (Litva)

İlk oyun - 0:0

22:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - “Gent” (Belçika)

İlk oyun - 1:2

22:15. "Maribor" (Sloveniya) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)

İlk oyun - 0:0

22:30. “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya) - “Strasburq” (Fransa)

İlk oyun - 0:1

22:45. “Reyncers” (Şotlandiya) - "Legiya" (Polşa)

İlk oyun - 0:0

22:45. “Vulverhempton” (İngiltərə) - "Torino" (İtaliya)

İlk oyun - 3:2

23:00. "Vitoriya" (Gimaraynş, Portuqaliya) - "Styaua" (Rumıniya)

İlk oyun - 0:0.